1.A třída skupina B

OPATOVICE „A“   :   LIPNÍK

2         :        0

Branky: Gerhard 2

V měření sil s nedalekým Lipníkem si v prvním domácím utkání nové sezony divák přišel na své. Dramatické utkání, až do posledních minut. Zahájili jsme výborně. Po úvodním hvizdu se do vápna dostal Walach a jeho centr se dostal až ke Gerhardovi a ten skóroval. To ale bylo na delší dobu vše. Hosté se snažili vyrovnat,  ale naše obrana si jejich snahu hlídala. Šancí moc nebylo ani na jedné straně. Po zbytečném faulu přišli hosté o jednoho muže v poli. Lipník má kvalitní mužstvo a i v deseti hrál s námi vyrovnaný fotbal. Utkání to bylo tvrdé se spoustou osobních soubojů a faulů. Pojistka přišla v 65. minutě. Klvaňa vystřelil z hranice šestnáctky a trefil břevno.
U odraženého míče byl první Gerhard, ten se trefil lépe a zvýšil naše vedení na 2:0.
Zbytek utkání jsme si pohlídali a dotáhli jsme zápas do vítězného konce.
Velmi cenné vítězství. >

hu1hu2hu3

Okresnípřebor

LAZNÍKY  :   OPATOVICE „B“

1       :          3

Branky: Číhal P, Klvaňa P, Strnadel P

Béčko zahájilo svou novou sezonu na půdě Lazník. Podalo dobrý výkon a zaslouženě zvítězilo 3:1. Výborný vstup do nové sezony.

Krajský přebor - dorost

FKM dorost     :     KOSTELEC
                         3      :      3

Branky: Kurfürst, Krumpolc, Veselka

Utkání se šťastným koncem. První půle patřila hostům a tu vyhráli 3:0. Všichni nad naším mužstvem lámali hůl. Druhá půle přinesla z naší strany přesnější hru a začaly se objevovat šance. Podržel nás i brankář, který předvedl několik velmi dobrých zákroků. A přišly i branky. Ta poslední v nadstaveném čase v 93. minutě na konečných 3:3.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5

Autor: Vymětalík Pavel | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek