Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 27. 08. 2017

Krajská soutěž 1.A třída skupina B

KOJETÍN :  OPATOVICE „A“

3           :           4

Branky – Klvaňa T., Janásek, Hostaša J.

Áčko hrálo v Kojetíně a očekával se těžký boj. Kojetín má zkušenosti a minulý ročník hrál krajský přebor. První půle však vyzněla v náš prospěch a vedli jsme 0:2 zásluhou Tomáše Klvaně. Domácím se do konce poločasu podařilo snížit na 1:2. Do druhé poloviny utkání šli domácí s cílem zvrátit zápas ve svůj prospěch. Měli  převahu a to se jim vyplatilo. V šedesáté minutě srovnali stav na 2:2. O utkání se rozhodovalo v poslední dvacetiminutovce. Nejprve domácí strhli vedení na svou stranu. To už byl na hřišti střídající Hostaša, který byl u všeho, co rozhodlo o konečném stavu zápasu. Nejprve nahrál Janáskovi a ten opět stav srovnal a nedlouho před koncem utkání sám dal naši čtvrtou branku a srazil domácí tým definitivně na kolena. Velmi cenné body.

Okresní přebor

OPATOVICE „B“ : DOMAŽELICE

1           :           2

Branky –

Béčko tentokrát nezahrálo svůj standartní dobrý výkon. Upracovaný zápas se spoustou nepřesností a hrubých chyb proti dobře hrajícím Domaželicím nemohl dopadnout dobře. Prohráli jsme 1:2 a to zaslouženě.