Autor: Vymětalík Pavel <vymetalik.pavel(at)opatnet.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 03. 04. 2016

0        :       0

Branky:

V prvním zápase jarní části soutěže jsme hostili mužstvo Brodku.

Zápas to byl tvrdý a bolel.

Byli jsme více před soupeřovou brankou, ale Brodek byl také nebezpečný. Nastřelili jsme tyč a břevno a měli ještě několik slušných příležitostí většinou ze skrumáže před brankou. Hosté také několikrát zahrozili, ale nedokázali dostat míč do sítě. My ač jsme měli více příležitostí, tak jsme brankově také vyšli naprázdno. Po devadesáti minutách byl tedy stav 0:0 a soupeři si rozdělili po bodu. Brodek podal dobrý výkon a jestliže je poslední v tabulce, tak nás čeká hodně náročné jaro soutěže.

Okresní přebor

ŽEKATOVICE „B“ : OPATOVICE „B“

2        :       0

Béčko hrálo na půdě prvního mužstva tabulky v Želátovicích. Domácí potvrdili, že jsou právem v čele tabulky a zvítězili 2:0.

Krajský přebor - dorost

FKM dorost     :     KONICE

3  :  1

Branky: Novák, Chrastina, Olšák

Dorost svůj první zápas sehrál s mužstvem Konice. První poločas byl ve znamení spousty nepřesností na obou stranách a ani naše převaha nepřinesla gól. V druhé části hry byla hra vyrovnanější, otevřenější a přišly také branky. Nejprve se trefili hosté. Jejich branka znamenala naše zvýšené úsilí o dosažení branky a to se nám do konce zápasu podařilo třikrát. Body zůstaly všechny doma.