Další výsledky 8.kolo

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 02. 10. 2005

Mimo mladších žáků nic moc !!!

OPATOVICE „B“ : RADSLAVICE 0 : 3 S tradičně nepříjemným soupeřem se nám nevedlo ani tentokrát a odešli jsme poraženi.

FKM dorost starší : HRANICE 0 : 6

FKM dorost mladší : HRANICE 0 : 4

V derby se sousedními Hranicemi odešly obě mužstva dorostenců poraženy. Musíme říci, že soupeř byl lepší.

FKM žáci starší : NOVÉ SADY 3 : 6

FKM žáci mladší : NOVÉ SADY 4 : 3

Naše malé fotbalové naděje hrály s kvalitním mužstvem Nových Sadů Olomouc. Mladší žáci ač v poločase prohrávali 1:3 dokázali stav utkání otočit ve svůj prospěch na 4:3. Starší žáci prohrávali poločas 1:4, ale nedokázali to, co jejich mladší spoluhráči.

V druhé půli si vytvořili tlak, ale na vítězství nedosáhli. Oba zápasy byly velmi kvalitní a pro diváka hodně atraktivní. Proto Vás všechny zveme na další utkání.